نحوه استفاده از TelegramV2rayCollector

پروژه منبع باز V2ray Collector بسیار جالب است! می توانید از کانفیگ های V2ray اشتراک گذاشته شده در کانال های تلگرام، یکجا استفاده کنید.

نحوه استفاده از TelegramV2rayCollector

این پروژه همانطور که از نامش مشخص است، کانفیگ های V2ray را از بیش از 70 کانال تلگرام جمع آوری می کند. این پروژه می تواند به مردم ایران کمک کند تا سانسور و فیلترینگ اینترنت را دور بزنند.

TelegramV2rayCollector در بستر GitHub ارائه می شود.

این پروژه هر ساعت به روز می شود، بنابراین افراد می توانند از تنظیمات "تازه" استفاده کنند و سانسور را راحت تر دور بزنند. شما می توانید با افزودن لینک اشتراک آن به برنامه کلاینت V2ray/Xray از این پروژه استفاده کنید و هر ساعت آن را به روز کنید.

من قصد دارم از Hiddify Next استفاده کنم تا به شما نشان دهم چگونه می توانید از TelegramV2rayCollector استفاده کنید. Hiddify Next برای نصب در دستگاه‌های Windows، Linux و Android در دسترس است (همچنین در Google Play و Microsoft Store موجود است).

ابتدا این برنامه را نصب کنید تا بتوانید از لینک ساب‌ها استفاده کنید. می توانید Hiddify Next را روی هر سیستم عامل دسکتاپ نصب کنید (همچنین در AUR برای کاربران Arch Linux موجود است). اگر برای نصب آن به راهنمایی نیاز دارید، می توانید به وب سایت آنها مراجعه کنید.

شما می توانید هر برنامه کلاینت V2ray/Xray را که دوست دارید نصب و استفاده کنید (مثلا v2rayN در ویندوز یا v2rayNG در اندروید از دیگر برنامه‌های مناسب و منبع باز هستند)، زیرا همه آنها از یک هسته V2ray / Xray استفاده می کنند.

پس از راه اندازی برنامه، پیوند اشتراک را از فایل readme در مخزن GitHub آنها کپی می کنیم.

همانطور که می بینید، لینک اشتراک برای اکثر هسته های پراکسی محبوب مانند Xray، Singbox، Clash و Surfboard وجود دارد.

همانطور که می بینید، لینک ساب برای اکثر هسته های پراکسی محبوب مانند Xray، Singbox، Clash و Surfboard وجود دارد.

لینک ساب‌های "Donate" برای کانفیگ هایی است که به پروژه اهدا شده اند. آنها در لینک‌ ساب‌های "Group Mix" قرار داده شده اند، بنابراین شما فقط می توانید لینک‌های "Group Mix" را کپی کنید.

همچنین پیوندهای اشتراک متفاوتی برای انواع مختلف پروکسی ها مانند Vless، Vmess، Reality، Trojan، Shadowsocks، Tuic و Hysteria وجود دارد.

همچنین لینک‌های ساب متفاوت برای انواع مختلف پروکسی‌ها مانند Vless، Vmess، Reality، Trojan، Shadowsocks، Tuic و Hysteria در انواع مختلف هسته‌های پروکسی وجود دارد. اما ما در مورد انواع پروکسی ها حساس نیستیم، بنابراین از لینک‌های ساب ترکیبی استفاده می کنیم (آنهایی که در تصویر قبلی نمایش داده شدند - "Group Mix Link").

من Hiddify Next را که از هسته Xray استفاده می‌کند، راه‌اندازی کرده‌ام. بنابراین باید پیوندهای اشتراک Xray را کپی کنیم. می توانید از اشتراک خام یا ساب Base64 استفاده کنید.

تفاوت بین ساب خام (متن ساده) و ساب Base64 در این است که وقتی لینک ساب خام را باز می‌کنید، می‌توانید اطلاعاتی را که پیوند موجود است ببینید، اما اطلاعات لینک ساب Base64 کدگذاری شده است. Base64 ممکن است در شبکه‌هایی که ترافیک دائماً بررسی و شنود می‌شود، مفید باشد.

من شخصاً از ساب Base64 استفاده می کنم، بنابراین لینک با عنوان Xray (Base64)Group Mix را کپی می کنیم. (می توانید لینک را با کلیک راست روی اینجا و بعد "Copy link" کپی کنید)


پس از کپی کردن لینک ساب، باید آن را به برنامه وارد کنیم. در Hiddify Next به راحتی این عمل انجام میشود. فقط برنامه را شروع کرده و روی "نمایه جدید" در صفحه "خانه" کلیک کنید.

سپس "افزودن از کلیپ بورد" را انتخاب می کنید و سپس منتظر می مانید تا برنامه لینکی که کپی کرده اید را بخواند و وارد کند. در پایان، چنین چیزی را باید مشاهده کنید.

اکنون می توانید به راحتی از این سرویس استفاده کنید و هر زمان که بخواهید کانفیگ های V2ray "تازه" داشته باشید تا بتوانید راحت تر سانسور را دور بزنید. به‌روزرسانی کانفیگ‌ها نیز بسیار آسان است. شما فقط روی این دکمه در اینجا کلیک کنید و سپس کانفیگ‌های جدیدی خواهید داشت. به یاد داشته باشید، این سرویس هر ساعت به روز می شود.


دستورالعمل های نسخه اندروید Hiddify Next نیز مانند نسخه دسکتاپ است، زیرا هر دو دارای ظاهر یکسان هستند.

اگر در مورد Hiddify Next سؤالی دارید، می‌توانید در بخش بحث مخزن GitHub بپرسید. اگر مشکلی یا باگی در برنامه پیدا کردید، می‌توانید با ثبت یک issue در بخش مشکلات مخزن GitHub را به تیم توسعه هیدیفای اطلاع دهید.